TOMASZ CIACHOROWSKI

jako PAWEŁEK - syn Gerarda w spektaklu SELFIE.com.pl

Pawełek jest słodki jak batonik, przystojny, ma dobry zawód (jest informatykiem), po prostu, niczego mu nie brakuje – tak myśli o nim ojciec. Prawda jest taka, że Pawełek jest aspołeczny. Całe dnie spędza w Internecie, pracuje jako freelanser, nie ma znajomych oprócz tych z pracy, czyli z Internetu. Nie lubi wychodzić z domu, nie lubi rozmawiać z ludźmi, woli wszystko załatwiać przez komputer. Kilka razy ojcu udało się go namówić na pójście na randkę, ale zawsze były to wielkie niewypały. Dziewczyny nie są tak uczciwe jak on i ojciec; oszukują, zawyżają osiągnięcia, wstawiają nieprawdziwe zdjęcia i nie znają się na komputerach.

BIOGRAFIA

Rocznik 1980. Aktor teatralny i telewizyjny pochodzący z Gdańska. Absolwent Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Wcześniej ukończył oceanotechnikę i kulturoznawstwo.
W latach 2008-2010 aktor Teatru Lubuskiego w Zielonej Górze. Od 2014 roku współpracował ze stołecznymi Teatrami Capitol i Scena Prezentacje na Woli. Obecnie gra na scenach Teatru Polonia (w sztuce pt. 2 miliony kroków) oraz Kamienicy (Trzecia młodość Bociana).

Wziął udział w czwartej edycji Dancing with the Stars oraz w trzeciej edycji Agent Gwiazdy, dochodząc do półfinału reality.

Szerszej publiczności znany z głównej roli Michała Duszyńskiego w serialu Majka, Igora w Linii życia czy ostatnio Artura w M jak Miłość.

W 2011 roku nominowany do nagrody Telekamery w kategorii: Najlepszy Aktor Telewizyjny.
Doświadczenie przed kamerą zdobywa od 2006 roku pod okiem najbardziej znanych twórców filmowych i teatralnych, m.in. M. Dejczera, D. Taraszkiewicza, O. Chajdas, B. Szyca. Obecnie Tomasza można zobaczyć w wielu miastach Polski i za granicą, które odwiedza z produkcjami teatralnymi: Rannym Ptaszkiem (SKENE), Jaskiniowcami czy Basią samą w domu (Teatr Rębacza).

TOP